FEC0603CP-24NG-LRH
MFR.Part #
FEC0603CP-24NG-LRH
JLCPCB Part #
C346305
Description
135mΩ 24nH 700mA Wire-wound chip inductor ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS