PCR1CCN271MB08LL35WP
MFR.Part #
PCR1CCN271MB08LL35WP
JLCPCB Part #
C2918314
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 270uF 8mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS