PCR1CEL101ME08LL20WP
MFR.Part #
PCR1CEL101ME08LL20WP
JLCPCB Part #
C2918272
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS