PCR0EEL122MF08CC32WP
MFR.Part #
PCR0EEL122MF08CC32WP
JLCPCB Part #
C2918262
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1200uF 2.5V 5.6A@100kHz 6.3mm 7mΩ@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS