GGW0805UC6N8JGT
MFR.Part #
GGW0805UC6N8JGT
JLCPCB Part #
C343193
Description
110mΩ 5.5GHz 50@1000MHz 6.8nH 600mA ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS