GGW0603UC8N2JGT
MFR.Part #
GGW0603UC8N2JGT
JLCPCB Part #
C343110
Description
120mΩ 28@250MHZ 4.7GHz 700mA 8.2nH ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS