MGR0W2J0475A10
MFR.Part #
MGR0W2J0475A10
JLCPCB Part #
C30190409
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
4.7MΩ 500mW Glass Glaze Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS