GH470M050E110A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
GH470M050E110A
JLCPCB Part #
C2911480
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 303mA@100kHz 47uF 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS