BZX584C4V7
Extended
- Manufacturer
- Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
- MFR.Part #
- BZX584C4V7
- JLCPCB Part #
- C2910119
- Package
- SOD-523
- Description
- 200mW 2uA@1V 4.4V~5V 4.7V 80Ω Independent SOD-523 Zener Diodes ROHS