RC-12K471JT
MFR.Part #
RC-12K471JT
JLCPCB Part #
C341655
Description
-55℃~+155℃ 1W 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS