RC-12K470JT
MFR.Part #
RC-12K470JT
JLCPCB Part #
C341654
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS