RBF-06UR750FT
MFR.Part #
RBF-06UR750FT
JLCPCB Part #
C341595
Description
250mW 750mΩ Current Sense Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS