YJP70G10A
MFR.Part #
YJP70G10A
JLCPCB Part #
C2908521
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 11mΩ@4.5V 125W 2.27nF 32nC@10V 36pF 3V 70A 797pF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS