KH-2.54PH90-1X14P-L13.8
MFR.Part #
KH-2.54PH90-1X14P-L13.8
JLCPCB Part #
C2905430
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14P 1x14P 2.54mm 2.5mm 3A 6mm Black Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS