KH-2.54PH90-1X6P-L13.8
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-2.54PH90-1X6P-L13.8
JLCPCB Part #
C2905426
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.54mm 2.5mm 3A 6P 6mm Black Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS