CFR02SJ0121A10
MFR.Part #
CFR02SJ0121A10
JLCPCB Part #
C2905230
Description
120Ω 2W 500V Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS