CFR02SJ0471A10
MFR.Part #
CFR02SJ0471A10
JLCPCB Part #
C2905226
Description
2W 470Ω 500V Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS