CFR02SJ0511A10
MFR.Part #
CFR02SJ0511A10
JLCPCB Part #
C2905225
Description
2W 500V 510Ω Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS