B2541AW-10P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
B2541AW-10P
JLCPCB Part #
C339787
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 1x10P 2.54mm 2.5A 250V PA66 Phosphor Bronze Through Hole Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS