CM3216A-600
Extended
Manufacturer
Dongguan Mentech Optical & Magnetic
MFR.Part #
CM3216A-600
JLCPCB Part #
C2904724
Package
SMD,3.4x1.6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7Ω 10MΩ 125V 50V 60uH@100KHz SMD,3.4x1.6mm Common Mode Filters ROHS