CMFC103J3500HANT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMFC103J3500HANT
JLCPCB Part #
C338646
Package
1206
Description
-40℃~+125℃ 1.6mm 10kΩ 3.2mm 3500K ±3% ±5% 1206 NTC Thermistors ROHS