CMFB222J3450HANT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- CMFB222J3450HANT
- JLCPCB Part #
- C338628
- Package
- 0805
- Description
- -40℃~+120℃ 1.25mm 2.2kΩ 2mm 3450K ±3% 0805 NTC Thermistors ROHS