CMFA104J4250HANT
MFR.Part #
CMFA104J4250HANT
JLCPCB Part #
C338609
Description
-40℃~+120℃ 0.8mm 1.6mm 100kΩ 4250K ±3% 0603 NTC Thermistors ROHS