CMFA104J3950HANT
MFR.Part #
CMFA104J3950HANT
JLCPCB Part #
C338607
Description
-40℃~+120℃ 0.8mm 0.95mm 1.6mm 100kΩ 3950K ±3% 0603 NTC Thermistors ROHS