5.0SMDJ26CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
5.0SMDJ26CA
JLCPCB Part #
C337525
Package
SMC(DO-214AB)
Description
119A 26V 28.9V 42.1V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS