SMDJ30CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ30CA
JLCPCB Part #
C337524
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 33.3V 3kW@10/1000us 48.4V 62A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS