EKY-250ETE102MK20S
MFR.Part #
EKY-250ETE102MK20S
JLCPCB Part #
C337470
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 20mm 25V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS