EKY-350ETD102MK25S
MFR.Part #
EKY-350ETD102MK25S
JLCPCB Part #
C337467
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 25mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS