FPB322520D-3R3MT0
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FPB322520D-3R3MT0
JLCPCB Part #
C29780744
Package
1210
Description
2.7A 3.3uH 4.5A 65mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS