FXL1365-100-M
MFR.Part #
FXL1365-100-M
JLCPCB Part #
C5359274
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
10uH 11A 15A 16.5mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS