H2101M050C120RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
H2101M050C120RL
JLCPCB Part #
C2898288
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 1.15A@100kHz 100uF 12mm 2000hrs@105℃ 50V 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS