E2101M025A080RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
E2101M025A080RL
JLCPCB Part #
C2898927
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1A@100kHz 100uF 2000hrs@105℃ 25V 5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS