H2221M035D120RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
H2221M035D120RL
JLCPCB Part #
C2898860
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 35V 35mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS