SBD20C150T
Extended
Manufacturer
Hangzhou Silan Microelectronics
MFR.Part #
SBD20C150T
JLCPCB Part #
C2897634
Description
1 Pair Common Cathode 150V 20A 50uA@150V 900mV@10A TO-220-3L Schottky Diodes ROHS