SBD16C45T
Extended
Manufacturer
Hangzhou Silan Microelectronics
MFR.Part #
SBD16C45T
JLCPCB Part #
C2897633
Package
TO-220-3L
Description
1 Pair Common Cathode 16A 45V 640mV@8A 80uA@45V TO-220-3L Schottky Diodes ROHS