BKW0805UC2R2JGT
Extended
Manufacturer
FH-BK(Guangdong Fenghua Bangke Elec)
MFR.Part #
BKW0805UC2R2JGT
JLCPCB Part #
C2895980
Package
0805
Description
150mA 2.2uH 4.2Ω Wirewound Inductor ±5% 0805 Power Inductors ROHS