KM688M025L30RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM688M025L30RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C2754
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
18mm 2000hrs@105℃ 25V 30mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS