3B1J105KD5B0072110060ESJ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
3B1J105KD5B0072110060ESJ
JLCPCB Part #
C2894164
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 1uF 63V Metallized Polyester ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS