L22E235JV1B0290160070EOY
MFR.Part #
L22E235JV1B0290160070EOY
JLCPCB Part #
C2894055
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.3uF 250V Metallized Polyester ±5% 插件,P=27.5mm Film Capacitors ROHS