L22G145JV1B0290155075EOY
MFR.Part #
L22G145JV1B0290155075EOY
JLCPCB Part #
C2894046
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.4uF 400V Metallized Polyester ±5% 插件,P=27.5mm Film Capacitors ROHS