L22S225KQ140170185085EOZ
MFR.Part #
L22S225KQ140170185085EOZ
JLCPCB Part #
C2894039
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2uF 450V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS