L22E225KS1B0220175085EOY
MFR.Part #
L22E225KS1B0220175085EOY
JLCPCB Part #
C2894021
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2uF 250V Metallized Polyester ±10% 插件,P=20mm Film Capacitors ROHS