L22G684KT1B0240130060EOY
MFR.Part #
L22G684KT1B0240130060EOY
JLCPCB Part #
C2893929
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 680nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=22.5mm Film Capacitors ROHS