L2P2334KN1B0120130090EOZ
MFR.Part #
L2P2334KN1B0120130090EOZ
JLCPCB Part #
C2893925
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 275V 330nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS