L22J224KQ1B0170125070EOZ
MFR.Part #
L22J224KQ1B0170125070EOZ
JLCPCB Part #
C2893915
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 220nF 630V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS