L22E334KQ1B0170100055EOZ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
L22E334KQ1B0170100055EOZ
JLCPCB Part #
C2893903
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 330nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS