L22G224JN2B0120120070EOZ
MFR.Part #
L22G224JN2B0120120070EOZ
JLCPCB Part #
C2893873
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 220nF 400V Metallized Polyester ±5% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS