L22G224JN140120100050EOZ
MFR.Part #
L22G224JN140120100050EOZ
JLCPCB Part #
C2893868
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 220nF 400V Metallized Polyester ±5% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS