L22S104KN138120095045EOZ
MFR.Part #
L22S104KN138120095045EOZ
JLCPCB Part #
C2893739
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100nF 450V Metallized Polyester ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS