B83B104JT1B0240200105EOY
MFR.Part #
B83B104JT1B0240200105EOY
JLCPCB Part #
C2893624
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 100nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS